Sipelgapood

Kanekalon patsid ja soengud

Mis on kanekalon juuksed ja kuidas neid kasutada?

Kanekalon on sünteetilistest juustest valmistatud soengumaterjal. Kanekaloni oma juustele lisades saab muuta juuksed paksemaks, pikemaks ja värvilisemaks. Lisaks saab kanekaloni lisada soengutäiteks ning sellest saab valmistada parukaid ja nukujuukseid.

Kanekaloni saab juustesse punuda mitmel erineval moel. Kõige tuntumad variandid on rastapatsid, afropatsid ja suured punupatsid.  Räägime kahest viimasest veidi lähemalt.

Afropatsid keerupatsidena rohelise kanekloniga
Afropatsid keerupatsidena rohelise kanekloniga

Afropatsid on väikesed patsid, mis punutakse oma juuste külge. Patse saab punuda väga erineva paksuse ja stiiliga. Lisaks on erinevad võimalused patside pikkuse ja värvi osas. Tavalise nö patsi punumise stiili kõrval on levinud ka keerupatsid. Afropatside punumine on aeganõudev tegevus, mille peale kulub peaaegu terve päev. Õnneks saad pärast nautida elu, mil ükski päev pole bad hair day. Isikupära lisamiseks saab lasta patside külge kinnitada ka erinevaid patsikaunistusi, mille valiku leiad siit.

Lihtsam ja kiirem viis endale efektne soeng teha on punuda pähe kaks suurt patsi. Väga levinud on kahe patsiga soengud erinevatel suvepidudel ja festivalidel. Kahe patsi punumisega saab peale väikest harjutamist hakkama igaüks . Otsi internetist dutch braids with kanekalon ja leiad palju videoõpetusi ja juhendeid, kuidas patse punuda. Soovitatav on enne patside punumist oma juuksed krepptangidega kohevaks teha- siis on patse lihtsam punuda ja tulemus on veel uhkem. Ka kahe patsi punumisel on erinevaid variatsioone ja stiile- inspiratsiooni leiad ikka internetist.

Tüüpilised suured patsid kanekaloniga
Tüüpilised suured patsid kanekaloniga

Palju kulub kanekalon juukseid patside punumiseks?

Kahe patsi punumiseks kulub 1-2 pakki kanekalon juukseid. Afropatside jaoks kulub tavaliselt umbes 6-8 pakki kanekalon juukseid. Täpsema kulu oskab sulle ütelda patsimeister, kes sulle patse punuma hakkab.

Kaua kanekalon juustega patsid peas püsivad?

Afropatside puhul on reegel, et mida peenemad on patsid, seda kauem nad peas püsivad. Keskmiselt püsivad patsid peas kuni kaks kuud.

Kaks suurt punupatsi püsivad peas paarist päevast nädalani, sõltuvalt patsipunuja oskustest ja patsikandja hoolsusest.

Roosa kanekaloniga patsid
Roosa kanekaloniga patsid
Patsikaunistused
Patsikaunistused

Vali oma kanekalon patsimaterjal siit ja naudi värvilist elu!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühi
   Arvuta transpordi hind
   Kinnita sooduskupong