Sipelgapood

Munade kaunistamise tehnika: õpi, kaunistama mune ajutiste tätoveeringute abil (2024)

2024. aastal on munadepühad ehk lihavõtted 29-31. märtsil. Ja mida teeb eestlane nende pühade ajal? Ikka paneb pajuoksad vaasi ja kaunistab mune! Kindlasti oled tuttav erinevate munade kaunistamisviisidega, nagu värvid, lõngad, kangad ja sibulakoored. Räägime nüüd aga veel ühest lahedast ja lõbusast moodusest, kuidas sa saad oma pühademune kaunistada.  See moodus on munade kaunistamine ajutiste tattoode ehk ajutiste kleebis tätoveeringutega. Loe edasi, kuidas seda teha.

Alustuseks keeda munad kõvaks ja jahuta need maha. Kõige paremini jäävad pildid nähtavad valgel munal, aga võid kasutada ka pruuni värvi mune või munad enne tattoodega kaunistamist meelepärast värvi värvida.

Oota, kuni munad on jahtunud toatemperatuurile. Kindlasti ära kaunista just külmkapist võetud mune, kuna külmale pinnale ei jää ajutised tattood korralikult kinni. Külmkapist võetud munad soojenda toatemperatuurini. Enne tattooga kaunistamist peavad munad olema täiesti kuivad.

ajutise-tattooga-muna-kaunistamine-sipelgapood-keedetud-valged-munad-23

Ajutise tätoveeringu kleepimine munale

 1. Tattoo munale kleepimiseks lõika valitud motiiv võimalikult kontuuri lähedalt välja. Mida väiksem pilt, seda lihtsam on seda munale kleepida. Suuremate motiivide puhul jääb pildile rohkem kortse.
 2. Eemalda tattoolt kile ja suru pildiga pool vastu muna.
 3. Kasuta märga lappi, et sellega tattoo tihedalt vastu muna suruda ja paber märjaks teha. Hoia lappi u 10-15 sekundit tattoo paberil, ürita tattood samal ajal mitte liigutada. Seejärel piilu ettevaatlikult paberi serva alla, kas tattoo on ilusti munale kinnitunud. 
 4. Eemalda paber ja kasuta märga lappi, et pildil olevad kortsud ettevaatlikult välja siluda.
 5. Kuivata muna ja kaunistus ongi valmis!
Tattoo kleebis
Lõika pilt välja
Eemalda kile
Kleebi pilt munale ja tee paber märjaks
Valmis!

Ajutiste tätoveeringutega saad kaunistada kõik oma lihavõttemunad lihtsalt ja kiiresti ning tulemus muudab pidulikuks iga pühadelaua. Ajutiste tätoveeringutega munade kaunistamine on nii lihtne, et sellega saavad hakkama ka lapsed, nii et lõbus kogupere tegevus lihavõttepühade ajaks on garanteeritud.

Jänese tattoo käe peal
Kaunistatud munad
Tattoo pruunil munal

Siin ka üks pilt, milline on munadepühade tattoo viis päeva peale nahale kleepimist. Serva suutsin kohe peale paigaldamist ära rikkuda, seega tuleb veel korra meelde tuletada, et värskelt nahale kleebitud tattood ei tohi u pool tundi peale paigaldamist hõõruda.

Parim lihavõttepühade tattoode komplekt nii enda, kui munade kaunistamiseks on siin: https://sipelgapood.ee/product/ajutiste-tatoveeringute-komplekt-munadepuhad-20tk/

Kauneid ja lõbusaid munadepühi!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühi
   Arvuta transpordi hind
   Kinnita sooduskupong